TEŞEKKÜRLER!

İletişim formunuz tarafımıza ulaştı.

En kısa zamanda uzman temsilcilerimiz detaylı bilgi vermek üzere sizinle iletişime geçecek.

3 Günlük
Operasyon
Aralığı

6-10 Saatlik
Operasyon
Süresi

Sedasyon
Yöntemi ve
Lokal Anestezi

Sapphire ve DHI
Saç Ekim
Yöntemleri

7-10 Günlük
İyileşme
Süreci

1 Yıllık
İyileşme
Süreci

18 yaşını doldurmuş ve kronik rahatsızlığı olmayan her birey saç ekimi yaptırabilir.
Şeker hastalarında; açlık kan sınırı 200’ün altında olan bireyler saç ekimi yaptırabilir.
Bulaşıcı hastalığı olan hastalarda; Hbs Ag(+) hastalar yaptırabilir. HIV(AIDS) ve HCV hastalarını klinik olarak opere etmiyoruz.

SIK SORULAN SORULAR

Uzmanlarımızın çalışmaları sonucunda gelen marka bilinirliğimiz zamanla sınırlarımızı da aştı. Bu doğrultuda yabancı ülkelerden tarafımıza gelen tüm talepleri de olumlu şekilde yanıtladık. Yaklaşık 15 ülkede bu hizmeti vermeye devam ediyoruz. Yurt dışından saç ekim merkezimize gelen ve tarafımızdan tedavi almak isteyen hastalarımıza 5 yıldızlı otelde konaklama imkanı sunuyoruz. Bu sayede hem tedavi oluyorlar hem de ülkemizi daha yakından tanıma fırsatını yakalıyorlar. 

Her tedaviyi herkese uygulamıyoruz. Uzmanı olduğumuz alanlarda sorunu ortadan kaldırabiliyorsak, gerekli adımları atıyoruz. Bugün kadar çözüme kavuşturamadığımız bir sorun olmadı. Yaptığımız görüşmelerde ve uyguladığımız tedavilerde hep olumlu sonuçlar aldık. 

Alpha Hair Center’da işimizi asla şansa bırakmıyoruz. Bu doğrultuda yeni çıkan tedavi yöntemlerini ya da teknik gelişmeleri sürekli olarak takip ediyoruz. Çağa ve zamana ayak uyduruyoruz. Bu bağlamda sizlerin de kötü sürprizlerle karşılaşmasını önlüyoruz. Uygun fiyat ile en iyi sonucu elde etmek istiyorsanız Alpha Hair Central kesinlikle doğru adres. 

Saç dökülmesi günümüzde yaşam koşullarına(stres, yoğun tempo, dengesiz beslenme gibi) ve kalıtsal özelliklere bağlı olarak gelişen bir sorundur. Sosyal hayatı da etkileyen saç dökülmesi, kişinin bir süre sonra kendisini toplumdan soyutlamasına ve psikolojik sorunlar yaşamasına neden olabilir. Bu bağlamda saç konusunu çok ciddiye almak gerekiyor. Bu sorun genel olarak erkeklerde görülmesine rağmen zaman zaman kadınlarda da gözlenmektedir. Dolayısıyla genel bir sorun olarak ele alınan konu birçok tedavi yöntemi ile çözülmeye çalışılır. 

Dökülme sırasında uygulanan yöntemlerin herhangi bir şekilde etki etmemesi sonucunda kişiler saç ekim yöntemine yönelirler. Bunun için saç ekim merkezlerinden yardım almaya çalışan hastalar, doğru tedavi yöntemleri ile saçlarına yeniden kavuşabilirler. Burada uzmanın tecrübesi, bilgisi ve uyguladığı yöntemler oldukça önemlidir.

Hasta, saç kaybını çeşitli tedavilerle önleyemediyse ikinci yöntem olarak saç ekimine yönelebilir. Bu noktada destek alacağı merkezi iyi belirlemesi gerekmektedir. Başvurduğu uzmanın yaklaşımı ve uyguladığı tedavi kişinin sağlıklı saçlara kavuşmasında önemli rol oynar. Dolayısıyla uzman öncelikle hastası ile ön görüşme gerçekleştirmelidir. Bu aşamada kişinin isteklerini dinlemeli ve nasıl bir yol izleneceğini tek tek açıklamalıdır. Bu sayede kendisine başvuran kişinin güvenini kazanan uzman, hastaya daha rahat bir şekilde yol gösterebilir. 

Gerekli tetkikler yapıldıktan sonra uzman hangi tedavi yöntemi uygulanacaksa yine kişiye bunu açıklamalı ve süreçlerini de belirtmelidir. Hangi aşamada neler yaşayabileceğini yine açık ve net bir şekilde anlatmalı, hastasını bilgilendirmelidir. 

Alpha Hair Center olarak uzun yıllardır saç ve sakal ekimi konusunda çalışıyoruz. Bu bağlamda birçok tedavi yöntemini uygulayarak kişilerin mutlu bir şekilde yaşamlarına devam etmelerine olanak tanıyoruz. Merkezimizde birden çok yöntem uygulanmaktadır. 

Saç ekim merkezimizde Fue Saç Ekimi, Sapphire Tekniği, Perkutan Tekniği, DHI, Traşsız Saç Ekimi, Kaş ve Kirpik Ekimi, Sakal ve Bıyık Ekimi, Saç Mezoterapisi gibi yöntemleri uygulamaktayız. Bu sayede birçok hastaya istediği gibi sonuçlar sunabiliyoruz. 

Öncelikle hastamızla ön görüşme yapıyoruz. Ardından uygulanacak tedavi için yolu belirliyoruz. Her saç ekim tedavisini hastamıza uygun şekilde seçiyoruz. Bazı tedaviler tıraş gerektirmezken bazı hastalarımızın saç sorunu ileri boyutta olduğu için farklı yöntemler uygulanır. Bu nedenle uygulanacak tedaviler kişiden kişiye değişiklik gösterir. 

Tedaviye başlamadan önce gerekli tetkikler yapılır. Alınan sonuçlar ışığında kişiye hangi yöntem uygulanacaksa onun bilgisi verilir ve onayı alınır. Bu noktada uzmanı iyi dinlemek oldukça önemlidir. Dolayısıyla iletişim kurmak tedavinin başlangıç noktası diyebiliriz.