Türkiye’de Saç Ekimi

İçindekiler

Dünyanın her yerinden birçok erkeğin en büyük sorunlarından biri saç dökülmesi. Her gün binlerce insan estetik kaygılarıyla bu duruma çözüm arıyor. Saç ekimi bu çözümlerden en etkilisi. Türkiye’de saç ekimi ise son yıllarda popülaritesi son derece artmış operasyonların başında geliyor. Saç ekimi konusunda Dünyaya kendini kanıtlamış olan Türkiye, sağlık konusunda Avrupa standartlarında operasyonlar gerçekleştirerek sağlık turizminde önemli bir yer edinmiştir. 

Türkiye, sağlık turizminde her geçen gün yükselen ivmesiyle, Dünyanın her yerinden gelen hastalara yüksek kalitede ve Avrupa’dan çok daha uygun fiyatlara hizmet veriyor. Hizmet ve operasyon kalitesi yüksek olunca, mutlu hastaların tavsiyeleriyle ilgi odağı haline geliyor. 

Türkiye’de saç ekimi, avantajlı fiyatları, hizmet kalitesi ve İstanbul’un turistik, çok kültürlü yapısı ile birleştiğinde Dünyanın her yerinden tercih edilme sebebi oluyor. Türkiye’de saç ekimi yaptırmayı düşünenlerin yapması gereken tek şey bavulunu alıp uçağa binmek. Havalimanı, otel ve klinik arası VIP transfer hizmetiyle geriye kalan bütün ulaşım sorunun klinik hallediyor. 

Türkiye’de saç ekimi yaptıracak olanları düşündüren bir diğer konu da konaklama sorunu. Fakat düşünmeye gerek yok. Verilen fiyata dahil olarak konaklama da klinik tarafından çözülüyor. Yani üç gün konaklama, operasyon ve şehir içi VIP ulaşım tamamen verilen ücrete dahil oluyor. Hem gezi hem de estetik operasyon düşünüldüğünde uygun fiyatları ve kaliteli saç ekim operasyonlarıyla Türkiye’de saç ekimi oldukça cazip. 

Saç ekimi operasyonları bir tercüman eşliğinde gerçekleşiyor. Bu sayede operasyon süresince iletişim halinde olunabiliyor. 

Hangi işlemlerle hizmet veriliyor?

Saç, sakal, kaş ve kirpik ekiminde son teknoloji yöntemler kullanılarak olabilecek en sorunsuz saç ekim süreci gerçekleştiriliyor. Bu tekniklerden en çok kullanılan FUE, Sapphire ve DHI teknikleri, geliştirilmiş yöntemler sayesinde kesik ve yara izi bırakmıyor. Operasyon süreci ise yapılan anestezi sayesinde hiçbir acı hissedilmeden gerçekleşiyor. Türkiye’de saç ekimi bu tekniklerde son teknolojileri kullanılarak yapılıyor. Bu sayede yüksek yoğunluk ve doğal görünüm için Türkiye, ekonomik, kaliteli ve bu alanda dünyada en iyisi.

Türkiye’de saç ekimi avantajları nelerdir?

  • Türkiye’de saç ekimi özellikle Avrupa ülkeleri başta olmak üzere diğer ülkelerden ⅓ oranında daha ucuzdur.
  • Sağlık turizmi ve saç ekimi konusunda uzmanlaşmış ve tekniklerini geliştirmiştir, operasyonlar son teknolojiyle gerçekleştirilmektedir.
  • Uçaktan inildiği andan dönüşte uçağa binene kadar ulaşım ve 5 yıldızlı otelde 3 gün konaklama dahil ekonomik fiyat.
  • Operasyon dışında kalan zamanda İstanbul’un kültürel ve turistik yerlerini gezip yemekleri tadılabilir.
  • %100 başarı garantisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir